Микита Овсянніков
Сєвєродонецьк. Луганська область
Львів
В Україні, — де ж ще я міг бути? — за цей час змінив два місця проживання: спочатку 6 років в Харкові, потім переїхав до Києва. Повчився в академії, почав займатись татуюванням, слідкував за розвитком музикальної сцени, тату, дизайну, все це неймовірно надихало. Таке відчуття, що події 2014 року прискорили цей сплеск креативної енергії. Також, безумовно, вплинули люди, з якими я зустрівся за цей час, з якими я роблю цікаві проекти.
Я зустрів війну, коли був в 10 класі, мені було 15 років. Тоді взагалі не розумів, що навколо відбувається, настрої оточення різко змінилися на радикально сепаратистські. Це мене дивувало: таке враження, що вони консервували цей малороський дух та чекали вторгнення росії, хоча передумов для цього не було, а може я й помилявся. В той час Сєвєродонецьк був під окупацією два з половиною місяці і десь на початку липня 2014 року, коли обстрілювали Лисичанськ і вибухи було дуже чутно, я з батьками поїхав до Києва — перечекати, коли наше місто знову буде під контролем України. Повернувшись у місто, змін особливих я не помітив — Сєвєродонецьк майже не чіпали, місто продовжувало жити в своєму темпі. Але реакція на гучні звуки стала більш панічною. З головних задач на той час було закінчити школу, готуватися до вступу куди-небудь та вирішити чим зайнятися в житті. Ось це "куди-небудь" була ХДАДМ. Вступ туди був доволі авантюрний: приїхавши до Харкова на творчий конкурс, я помітив серед одноліток, що мало хто взагалі розуміє, що відбувається в Донецькій та Луганській областях.
Мов це жарти чи поле для мемів. Але зустрів й розуміючих,
прикольних людей… і не прикольних також.
Як і більшість людей, зустрів в шоці. Написав всім друзям, родичам, перевіряв чи з усіма все гаразд.
Насправді, через таку кількість підігріваючих новин про наступ, настрій був досить пригнічений. Розмови з оточенням все більше були на політичні теми. Тобто частково я очікував. Зараз я у Львові. Намагаюсь займатися чим і раніше, малюю, якісь думки намагаюсь висловити візуально, змога займатись цим на деякий час мене заспокоює, інакше було б ще важче. Розробив два дизайни для ЗСУ, надрукував мерч з товаришем для збору коштів харківським волонтерам. Щодо майбутнього, думаю тільки про одне — якомога скоріше зустрітись з сестрою та бабусей, які евакуювались до Європи.
Як ви зустріли війну у 2014 році? Що пам'ятаєте з того? Скільки вам було років?
Як для вас пройшли 2014-2015 роки? Розкажіть, будь ласка, цю історію в деталях.
"Де ви були ці 8 років?". Як для вас пройшов цей час, чи щось змінилось з подій у 2014 році у вашому житті? Що на вас більш за все вплинуло за цей час? Будь ласка, напишіть в деталях.
Як ви зустріли 24 лютого 2022 року? Чи вірили в те, що повномасштабний наступ почнеться? Де ви зараз? Чим займаєтесь? Що думаєте про своє майбутнє зараз?


Микита Овсянніков
Сєвєродонецьк
Львів
"A.R.A.B.": Широко відома аббревіатура , адаптована до росіян, які підтримують терористичний режим своєї країни.
Я зустрів війну, коли був в 10 класі, мені було 15 років. Тоді взагалі не розумів, що навколо відбувається, настрої оточення різко змінилися на радикально сепаратистські. Це мене дивувало: таке враження, що вони консервували цей малороський дух та чекали вторгнення росії, хоча передумов для цього не було, а може я й помилявся. В той час Сєвєродонецьк був під окупацією два з половиною місяці і десь на початку липня 2014 року, коли обстрілювали Лисичанськ і вибухи було дуже чутно, я з батьками поїхав до Києва — перечекати, коли наше місто знову буде під контролем України. Повернувшись у місто, змін особливих я не помітив — Сєвєродонецьк майже не чіпали, місто продовжувало жити в своєму темпі. Але реакція на гучні звуки стала більш панічною. З головних задач на той час було закінчити школу, готуватися до вступу куди-небудь та вирішити чим зайнятися в житті. Ось це "куди-небудь" була ХДАДМ. Вступ туди був доволі авантюрний: приїхавши до Харкова на творчий конкурс, я помітив серед одноліток, що мало хто взагалі розуміє, що відбувається в Донецькій та Луганській областях. Мов це жарти чи поле для мемів. Але зустрів й розуміючих, прикольних людей… і не прикольних також.
"ЗСУ helmet mash-up": Композиції з використанням нашарувань текстур та елементів шолому українського військового.
В Україні, — де ж ще я міг бути? За цей час змінив два місця проживання: спочатку 6 років в Харкові, потім переїхав до Києва. Повчився в академії, почав займатись татуюванням, слідкував за розвитком музикальної сцени, тату, дизайну, все це неймовірно надихало. Таке відчуття, що події 2014 року прискорили цей сплеск креативної енергії.
Також, безумовно, вплинули люди, з якими я зустрівся
за цей час, з якими я роблю цікаві проекти.
"Real Monsterz": Рефлексія з використанням символів, які стали розповсюдженими, завдяки цинізму та малодушністю орків.

Як і більшість людей, зустрів
в шоці. Написав всім друзям, родичам, перевіряв чи з усіма все гаразд. Насправді, через таку кількість підігріваючих новин про наступ, настрій був досить пригнічений. Розмови з оточенням все більше були на політичні теми. Тобто частково
я очікував. Зараз я у Львові. Намагаюсь займатися чим і раніше, малюю, якісь думки намагаюсь висловити візуально, змога займатись цим на деякий час мене заспокоює, інакше було б ще важче. Розробив два дизайни для ЗСУ, надрукував мерч з товаришем для збору коштів харківським волонтерам. Щодо майбутнього, думаю тільки про одне — якомога скоріше зустрітись з сестрою та бабусей, які евакуювались до Європи.